Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZbrojeń Zastalu ciąg dalszy! Dwa nowe nazwiska w zespole

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2021-08-11 12:18

Wczoraj i dziś Enea Zastal BC Zielona Góra ogłosił pozyskanie dwóch nowych zawodników na nadchodzący sezon. Są nimi Branden Frazier oraz powracający na polskie parkiety Devoe Joseph.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Jako pierwszy ogłoszony został wczoraj kontrakt z rozgrywającym Brandenem Frazierem. Amerykanin w swojej karierze grywał już m.in. w Rosji, Hiszpanii, Niemczech czy Turcji, a od początku roku reprezentował AS Monaco. W tym ostatnim notował średnie na poziomie 8,6 punktu, 2,7 asysty i 1,3 zbiórki na mecz. Mógł się także pochwalić 41,6-procentową skutecznością rzutów za 3 punkty.

Dziś z kolei zielonogórski klub ogłosił podpisanie umowy z zawodnikiem na pozycję nr 2, Devoe Josephem, którego polscy fani mogą znać z występów w Śląsku Wrocław w sezonie 2019/2020. Był on wówczas liderem zespołu, notując średnio 17 punktów, 3,5 zbiórki i 2,7 asysty na mecz. Od odejścia ze Śląska występował w rumuńskim CSO Voluntari, gdzie również rzucał średnio ponad 17 punktów na mecz.


1

0

1

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności