Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPorażka Watahy na inaugurację

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2021-08-23 12:02

Za nami inauguracja PFL9, w której w tym sezonie występuje Wataha Zielona Góra. „Wilki” na inaugurację przegrały na własnym terenie z Bielawa Owls 16:29.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

W tym sezonie, podobnie jak w ubiegłym, Wataha występuje w lidze 9-osobowej, lecz tym razem pod egidą nowej Polskiej Futbol Ligi. Pierwszy pojedynek zielonogórzanie rozegrali na stadionie przy ul. Botanicznej z Bielawa Owls.

Spotkanie z „Sowami” miało zacięty charakter – obie drużyny stoczyły twardą walkę. Górą była jednak ekipa przyjezdna, która do przerwy prowadziła 8:12, by w drugiej połowie pokonać zielonogórzan 29:16.

Po 1. kolejce PFL9 Wataha plasuje się na 4. miejscu w 5-zespołowej grupie C. Kolejny mecz czeka ją 12 września, kiedy to na wyjeździe zmierzy się z dobrze znanym rywalem, Towers Opole.

PFL9, 1. kolejka: Wataha Zielona Góra – Bielawa Owls 16:29 (8:12)


4

1

0

1

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności