Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOficjalnie: Patryk Dudek odchodzi z Falubazu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2021-08-27 20:29

Patryk Dudek nie będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem Stelmet Falubazu Zielona Góra! Taką informację zawodnik przekazał dziś za pośrednictwem swojego fanpage’u.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

We wpisie „Duzersa” czytamy, że motywuje on swoją decyzję chęcią dalszej rywalizacji z najlepszymi, co może mu zapewnić tylko PGE Ekstraliga. Dudek stwierdził, że pozostanie w elicie będzie najlepsze dla rozwoju jego kariery. Jednocześnie zielonogórzanin podziękował kibicom oraz sponsorom, którzy wspierali go przez całą dotychczasową karierę.

Patryk Dudek jeździł w barwach Falubazu od początku swojej kariery, czyli od 2008 roku. Rok później zadebiutował w Ekstralidze. Przez ten czas od mocnego młodzieżowca przeszedł on drogę do lidera drużyny i jednego z najlepszych żużlowców na świecie. W 2017 roku został wicemistrzem świata, zajmując 2. miejsce w cyklu Speedway Grand Prix.


1

2

0

2

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności