Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.„Lwy” zmiażdżone przez „Wilki”!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2018-06-09 20:30

Kolejne fantastyczne spotkanie zanotowali futboliści Watahy Zielona Góra! „Wilki” rozbiły dziś na stadionie przy ulicy Botanicznej drużynę Thunder Lions 53:17.

Zielonogórzanie przystąpili do ataku już od samego początku, zdobywając pierwsze punkty kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu gry. Goście jednak błyskawicznie odpowiedzieli i po chwili na tablicy wyników widniał remis 8:8..

Dalsza część spotkania należała już tylko do Watahy. Zawodnicy z Grodu Bachusa szybko zdobywali kolejne przyłożenia, budując znaczną przewagę nad futbolistami ze Śląska. Dość wspomnieć, że po pierwszej kwarcie było już 37:8.

Kiedy po pierwszej połowie przewaga „Wilków” nadal była spora, szkoleniowiec zielonogórzan zdecydował się wpuścić na boisko kilku młodych zawodników. Ci z bez większych problemów obronili korzystny rezultat.

To już czwarte w tym sezonie zwycięstwo zielonogórzan, którzy nadal utrzymują się na fotelu lidera grupy B LFA2. Następne spotkanie Wataha rozegra za dwa tygodnie w Bielawie z tamtejszym Bielawa Owls.

4. kolejka LFA2: Wataha Zielona Góra – Thunder Lions 53:17

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć