Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZnamy pary III rundy lubuskiego Pucharu Polski!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-08-31 12:17

Trzy zielonogórskie zespoły poznały swoich rywali w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Wszystkie trzy swoje mecze rozegrają w delegacji.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Dziś w południe w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie III rundy lubuskiego Pucharu Polski. Na tym etapie do zmagań dołączają Lechia i Lechia II, a z poprzedniej rundy awans wywalczyła Zorza Ochla, która pokonała Odrę Klenica aż 10:0.

Wszystkie drużyny z Winnego Grodu trafiły na rywali z Keeza Klasy A, co oznacza, że swoje mecze rozegrają na wyjazdach. Pierwszy zespół Lechii zmierzy się ze Spartakiem Budachów, który zajmuje obecnie 6. miejsce w grupie II. Rezerwy zielonogórskiego III-ligowca zagrają natomiast z 9. drużyną grupy III, czyli Cuprum Czciradz. Pozycję niżej zajmuje natomiast Avia Siedlnica, która będzie rywalem Zorzy Ochla.

Mecze III rundy lubuskiego Pucharu Polski zostały zaplanowane na 15 września.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności