Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWataha zmiażdżyła „Renegatów”

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2021-09-26 18:31

Wataha Zielona Góra z drugim zwycięstwem w tegorocznej kampanii PFL9. Dziś przy Botanicznej „Wilki” pokonały Renegades Świdnica aż 60:0.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Drużyna z Winnego Grodu już od samego początku dominowała na boisku. Zaczęła ona od prowadzenia 13:0 po pierwszej kwarcie, by w drugiej błyskawicznie przycisnąć rywala, zmuszając go do popełniania błędów. Były one skrupulatnie wykorzystywane przez „Wilki”, które przed przerwą potroiły swoją zdobycz punktową.

W drugiej połowie zielonogórzanie wciąż powiększali przewagę, przypieczętowując swoje wysokie zwycięstwo. Ponadto nie mieli oni większych problemów z obronieniem swojego pola punktowego, nie pozwalając tym samym rywalom na zdobycie jakichkolwiek punktów. W konsekwencji Wataha zwyciężyła 60:0.

Po trzech rozegranych spotkaniach zielonogórzanie plasują się na 2. miejscu w tabeli PFL9. Kolejny mecz rozegrają oni w najbliższą sobotę na terenie Jaguars Kąty Wrocławskie.

PFL9: Wataha Zielona Góra – Renegades Świdnica 60:0 (13:0, 26:0, 13:0, 8:0)

Postaw nam kawę na buycoffee.to


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności