Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ„Dzień transferowy” rozpoczęty! Max Fricke zostaje w Falubazie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2021-11-05 10:09

5 listopada to dzień, na który Falubaz Zielona Góra zaplanował ogłoszenie składu na nadchodzący sezon eWinner 1. Ligi. Jako pierwsze padło nazwisko Max Fricke.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Punkt 10:00 zielonogórski klub potwierdził pozostanie w Winnym Grodzie Maxa Fricke. Australijczyk miał co prawda ważną umowę, ale w obliczu spadku Falubazu z PGE Ekstraligi jego przyszłość była niejasna. Dziś wiemy już, że dalej będzie on reprezentował żółto-biało-zielone barwy.

To była trudna decyzja. Moja kariera jest na takim etapie, że muszę rywalizować z najlepszymi. Jednak, kiedy spotkałem się z władzami klubu i poznałem ich wizję na przyszłość stwierdziłem, że pozostanie w Zielonej Górze będzie dobrym ruchem. Prezes klubu przedstawił mi główny cel na sezon 2022, czyli szybki awans do PGE Ekstraligi. Rozmawialiśmy też o tym, jak będzie wyglądał skład. Co najważniejsze, nie dotyczyło to tylko sezonu 2022, ale kolejnych lat. Spodobało mi się to i postanowiłem zostać z Wami. Mam nadzieję, że moje wyniki będą dużym wsparciem dla zespołu – powiedział Max Fricke na łamach klubowego portalu falubaz.com.


3

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności