Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWzmocnienie formacji młodzieżowej Falubazu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2021-11-05 12:08

Falubaz Zielona Góra kontynuuje ogłaszanie składu na sezon 2022. W samo południe klub ogłosił pierwszy transfer.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Pierwszą nową twarzą w zielonogórskim zespole jest 19-letni Dawid Rempała. Dla młodego członka żużlowego klanu będzie to drugi klub w karierze, bowiem do tej pory reprezentował on barwy rodzinnej Unii Tarnów. Licencję zdał w 2018 roku i już w pierwszym sezonie zdobył ze swoją drużyną Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów.

Od pierwszych rozmów fajnie mi się układa współpraca z zarządem. Podobało mi się, że Zielona Góra tak chce mi pomóc. Wiem, że mam tu szansę na rozwój i dlatego wybrałem Zieloną Górę. Chcemy awansować do Ekstraligi. Pierwsza liga jest strasznie mocna, to nie to co dawniej. Pewnie będzie teraz najsilniejsza od lat dzięki nowym zawodnikom, którzy mają ekstraligowe doświadczenie – powiedział Rempała portalowi falubaz.com.

Kolejne nazwisko Falubaz ma ogłosić o godzinie 15:00.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności