Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRohan Tungate dołącza do Falubazu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2021-11-05 15:19

Falubaz Zielona Góra kontynuuje dzień transferowy! O godzinie 15:00 klub ogłosił podpisanie dwuletniego kontraktu z Rohanem Tungate'em.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Australijczyk występował już w Falubazie w sezonie 2020 na zasadzie gościa. Wówczas zaprezentował się z dobrej strony podczas pierwszego meczu o brąz PGE Ekstraligi, w którym zdobył 8 punktów i 2 bonusy. Na co dzień reprezentował barwy Orła Łódź, a w ubiegłym sezonie – Unii Tarnów. W obu tych I-ligowych zespołach pełnił rolę lidera.

Nie zastanawiałem się długo nad podjęciem tej decyzji. Jak tylko dostałem telefon od Wojtka Domagały, to byłem pewien, że chcę tu przyjść. Pasuje mi to, że drużyna ma jasno określony cel. To pozwoli mi na dalszy rozwój. Chcę pomóc w wywalczeniu awansu do PGE Ekstraligi. Poza tym lubię tor przy W69 i wiem, że będą mocnym punktem Stelmet Falubazu Zielona Góra – powiedział 31-latek na łamach portalu Falubaz.com.

Kolejne nazwisko Falubaz ma ogłosić o godzinie 18:00.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności