Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ„Buczek” uzupełnia skład Falubazu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2021-11-05 18:08

Trzecia nowa twarz w ekipie Falubazu Zielona Góra ogłoszona! Do ekipy Piotra Żyto dołączył Krzysztof Buczkowski.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Zielonogórski klub podpisał z popularnym „Buczkiem” dwuletnią umowę. Pochodzący z Grudziądza zawodnik ostatni sezon spędził w Motorze Lublin, a wcześniej przez 5 lat reprezentował rodzinny GKM. W ostatniej kampanii Buczkowski uplasował się na 41. miejscu w PGE Ekstralidze ze średnią biegopunktową na poziomie 1,296.

Stelmet Falubaz był najbardziej zdeterminowany w rozmowach kontraktowych. Szybko złapaliśmy wspólny język i cel. Chęć awansu do PGE Ekstraligi też była dla mnie ważna. Zielonogórska drużyna chce jak najszybciej wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, ja mam taki sam cel. Jest kilka drużyn chętnych do awansu, między innymi Bydgoszcz, Krosno, które otarły się o Ekstraligę, więc zapowiada się ciekawy sezon – skomentował Krzysztof Buczkowski cytowany przez portal falubaz.com.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności