Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Lider kontra outsider (AKTUALIZACJA)

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2018-06-15 12:28

Już w najbliższą sobotę czeka nas ostatnie w rundzie wiosennej spotkanie Watahy RC Zielona Góra. Liderujące tabeli „Dziki” podejmą na stadionie przy Wyspiańskiego Legię Warszawa.

AKTUALIZACJA: Spotkanie zostało odwołane! Więcej informacji tutaj.

Będzie to pojedynek pomiędzy dwoma drużynami okupującymi przeciwne bieguny ligowego zestawienia. Zielonogórska Wataha nieprzerwanie jest liderem tabeli, mając na koncie pięć zwycięstw i tylko jedną porażkę. To stawia ją w roli faworyta sobotniego spotkania.

Legia Warszawa natomiast ma odwrotny bilans. Ekipa ze stolicy wygrała dotąd zaledwie jedno spotkanie – derby z AZS-em AWF – co plasuje ją na ostatnim miejscu tabeli I ligi. Sobotni rywale zielonogórzan pilnie potrzebują zatem zdobyczy punktowych, więc nie można ich lekceważyć.

W pierwszym meczu w Warszawie, rugbyści z Winnego Grodu pewnie zwyciężyli 36:13. Wygrywając sobotni rewanż, „Dziki” zapewniłyby sobie fotel lidera na koniec rundy wiosennej. Byłaby to z pewnością zasłużona lokata.

7. kolejka I ligi: Wataha RC Zielona Góra – Legia Warszawa
Data: 16.06.2018, godzina 16:00
Miejsce: Stadion UZ, ul. Wyspiańskiego 58, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć