Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWalkower w meczu Akademików! W tle wystawa kur i awaria autokaru

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2021-12-09 21:32

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję odnośnie odwołanego meczu 3. kolejki II ligi futsalu pomiędzy Eko-Pol AZS-em UZ a MTS-em Knurów.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Przypomnijmy, że pojedynek AZS-u z MTS-em miał się odbyć 21 listopada. Pierwotnie miejscem rozgrywania miał być Knurów, lecz na prośbę MTS-u nastąpiła zmiana gospodarza. Wszystkiemu winna była Wystawa Gołębi Rasowych, Królików oraz Drobiu Ozdobnego, która odbywała się wówczas w tamtejszej hali.

Spotkanie zostało zatem przeniesione do Winnego Grodu. Niestety futsaliści z Knurowa nie dotarli na miejsce, gdyż w trasie nastąpiła awaria ich autokaru. W związku z tym mecz został odwołany, a decyzję odnośnie rozstrzygnięcia miał podjąć Polski Związek Piłki Nożnej.

Dziś zielonogórski klub poinformował, że wynik tego meczu został zweryfikowany jako walkower dla AZS-u. Oznacza to, że podopieczni Macieja Góreckiego zakończyli pierwszą połowę sezonu na fotelu lidera z kompletem 15 punktów.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


1

2

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności