Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKoronawirus w Zastalu. Najbliższe mecze odwołane! [AKTUALIZACJA]

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2022-01-03 17:10

Nie dojdzie do skutku środowe spotkanie Energa Basket Ligi pomiędzy Grupa Sierleccy Czarnymi Słupsk a Enea Zastalem BC Zielona Góra. Winne są pozytywne wyniki testów na koronawirusa w ekipie z Winnego Grodu.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

We wczorajszym meczu Enea Zastalu z Anwilem Włocławek ekipa z Grodu Bachusa wystąpiła osłabiona brakiem chorych Jarosława Zyskowskiego i Devoe Josepha. Na pomeczowej konferencji trener Oliver Vidin wspominał, że środowy mecz z Czarnymi może stać pod znakiem zapytania, jeżeli w jego drużynie zostaną wykryte zakażenia koronawirusem. Niestety ten scenariusz okazał się prawdziwy – dziś po południu zielonogórski klub poinformował o pozytywnych wynikach testów w zespole.

Władze Energa Basket Ligi postanowiły przełożyć zaplanowane na środę spotkanie Zastalu z Czarnymi. Nowy termin meczu poznamy wkrótce. Pod znakiem zapytania stoi również sobotni mecz zielonogórzan z Kalevem Tallinn w ramach Zjednoczonej Ligi VTB.

AKTUALIZACJA 04.01.2022: Dziś zielonogórski klub poinformował, że do skutku nie dojdzie również sobotnie spotkanie z Kalevem Tallinn. Nowy termin nie jest jeszcze znany.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności