Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOficjalnie: Devyn Marble dołącza do Zastalu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2022-03-07 12:26

Nazwisko, które od kilku dni pojawiało się w kontekście ewentualnych transferów Enea Zastalu BC Zielona Góra, zostało dziś potwierdzone przez klub. Do ekipy z Winnego Grodu dołącza Devyn Marble.

fot. Enea Zastal BC Zielona Góra

Wczorajszego wieczoru zielonogórski klub poinformował o rozwiązaniu umowy z Paulem Jacksonem, który ostatecznie nie zadomowił się na długo w Winnym Grodzie. Dziś z kolei Enea Zastal potwierdził nowe nazwisko, które pojawiało się w mediach już od kilku dni.

Do drużyny Olivera Vidina dołącza Devyn Marble, który sezon rozpoczął w MKS-ie Dąbrowa Górnicza. W nim Amerykanin wykręcił średnie meczowe na poziomie 18,7 punktu, 4,6 zbiórki oraz 4 asysty. Wcześniej 29-latek występował w Orlando Magic (łącznie 44 występy w sezonach 2014-15 i 2015-16), greckim Arisie Saloniki czy kazachskiej Astanie.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności