Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ„Gwarek nas napoczął, ale pokazaliśmy dużą ambicję” – trener Michał Sucharek po meczu w Tarnowskich Górach

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2022-04-21 19:00

Drugi trener Lechii Zielona Góra, Michał Sucharek, ocenia występ zespołu w Tarnowskich Górach oraz opowiada, jak drużyna zapatruje się na nadchodzący pojedynek ze Ślęzą Wrocław.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Generalnie kluczem do zwycięstwa była dobra postawa całego zespołu. Zawodnicy pilnowali swoich pozycji, asekurowali się wzajemnie i wykonali przedmeczowe założenia – ocenił II trener Lechii. – Okej, na początku tego spotkania Gwarek nas napoczął i zagrał dobre 20 minut. Wtedy jeszcze obraz gry nie zwiastował naszego zwycięstwa, ale po tych 20 minutach doszliśmy do głosu i dzięki temu wygraliśmy to spotkanie.

A jak doszło do tak błyskawicznie straconej bramki? – Błąd naszej lewej strony, szybko rzucony aut przez zespół Gwarka. Gospodarze dobrze się zorganizowali, wyszli bocznym sektorem i nieprzypilnowany Dawid Jarka dołożył nogę z 5-6 metrów. To dobry zawodnik, który póki miał siły to ciągnął grę całej drużyny gospodarzy. Ale fajne było to, że nasz zespół pokazał dużą ambicję i podniósł się mimo tak szybko straconej bramki.

Kliknij tutaj, aby przeczytać relację z meczu Lechii w Tarnowskich Górach.

Czy takie przełamanie zaprocentuje w sobotnim meczu ze Ślęzą? – Przekonamy się o tym w sobotę. Bardzo chcielibyśmy zapunktować ponownie za trzy, ponieważ da nam to mocniejszy oddech w tabeli. Taką delikatną poduszkę sobie teraz stworzyliśmy, ale nie możemy zapominać, że jeszcze sporo spotkań przed nami i dla nas każdy rozegrany mecz to już historia. Teraz musimy napisać nową i też miejmy nadzieję, że szczęśliwą.

Ślęza to topowy zespół ligi. Bardzo poukładana praca zostaje tam wykonywana przez trenera Kowalskiego. Dobry zespół, ale specyfika tej ligi mówi, że każdy może wygrać z każdym. To takie trochę już nadużywane stwierdzenie, ale to jest całkowita prawda, nie można się tego stwierdzenia bać. Mam nadzieję, że zagramy równie dobrze i równie szczęśliwie w końcowym rozrachunku jak w meczu z Gwarkiem – zakończył Michał Sucharek.

Bilety na sobotni mecz Lechia – Ślęza dostępne są na lechiazg.abilet.pl.


8

0

0

0

1

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności