„Zabrakło nam piłkarskiej jakości” – Michał Sucharek po meczu z Polonią Bytom

2022-05-01 11:44

W ostatni dzień kwietnia Lechia Zielona Góra zakończyła intensywny miesiąc porażką 1:2 z Polonią Bytom. Jak to spotkanie wyglądało okiem drugiego trenera zielonogórzan, Michała Sucharka?

Zabrakło nam dziś piłkarskiej jakości przy wykończeniu sytuacji, które mieliśmy. Jakość było widać w poczynaniach Polonii – ocenił drugi trener Lechii Zielona Góra. – Cały nasz zespół włożył w ten kwiecień dużo walki i zaangażowania, szkoda że taki miesiąc kończymy porażką.

W końcówce meczu zrobiło się mało czasu. Zawodnik Polonii [Michał Bedronka – przyp. red.] dostał czerwoną kartkę w 85. minucie, po czym oni zaczęli grać na czas. Leżeli, mało było już takiego czasu gry. Gdzieś na samym końcu doliczonych minut stworzyliśmy sobie takie pół szansy, ale to jednak było zbyt mało – zakończył Sucharek.

Kliknij tutaj, aby przeczytać relację z tego meczu.