Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMiał być hit, a wyszedł kit. Falubaz walkowerem zwyciężył w Krośnie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2022-05-15 21:21

Dwa podejścia do rozegrania meczu 2. kolejki eWinner 1. Ligi pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno a Stelmet Falubazem Zielona Góra. Za pierwszym razem przeszkodził deszcz, za drugim nieregulaminowy tor i skończyło się walkowerem dla zielonogórzan.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Mecz Wilki – Falubaz miał być hitem eWinner 1. Ligi. Kibice zamiast pełnych emocji wyścigów obejrzeli jedynie wyczyny ciężkiego sprzętu i wbijanie śrubokrętów w tor. Wszystko przez nieregulaminową nawierzchnię – według jury zawodów tor nie był jednolity na całej długości i miejscami rozsypywał się. Ponad dziewięć godzin intensywnych prac nie przyniosło rezultatu i sędzia Jerzy Najwer po 20:00 podjął decyzję o przyznaniu walkowera drużynie z Zielonej Góry.

Nim zapadła decyzja, z obozu gospodarzy słychać było chęć wyjazdu na próbę toru i sprawdzenia go w praktyce. Nic takiego się jednak nie wydarzyło, co spotkało się z niezadowoleniem zgromadzonych na trybunach kibiców.

eWinner 1. Liga, 2. kolejka: Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra 0:40


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności