Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMecz na szczycie na koniec wiosny

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2018-06-23 11:30

Zielonogórskich rugbystów czeka dziś ostatnie spotkanie w ramach rundy wiosennej tegorocznych zmagań I ligi. Wataha wybierze się do Jarocina, gdzie w meczu na szczycie spróbuje utrzymać fotel lidera tabeli.

Nie można było wymarzyć sobie lepszego zakończenia rundy wiosennej. Liderująca Wataha podejmie na wyjeździe Spartę Jarocin, która ma zaledwie punkt straty do zielonogórzan. Drużyna, która wygra, zajmie zatem pierwsze miejsce w tabeli I ligi po półmetku sezonu.

Obie ekipy legitymują się takim samym bilansem zwycięstw. „Dziki” poległy w tym sezonie tylko w Rumi, gdzie nie dały rady miejscowej Arce. Z kolei jedynym pogromcą Sparty jest… właśnie zielonogórska Wataha. Przed dwoma miesiącami w Winnym Grodzie ówcześni gospodarze zwyciężyli 31:26.

Ciężko zatem wytypować faworyta, gdyż obie przez cały sezon grają na równym poziomie. Tym bardziej, że stawka tego meczu jest spora, bowiem zwycięska drużyna może mieć łatwiejszą drogę do wygrania fazy zasadniczej.

8. kolejka I ligi: Sparta Jarocin – Wataha RC Zielona Góra
Data: 23.06.2018, godzina 16:00
Miejsce: Stadion przy ul. Maratońskiej, Jarocin.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności