TS Przylep reaktywuje drużynę seniorską?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2022-06-23 21:04

Wiele wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie 2022/2023 ponownie będziemy mogli oglądać TS Masterchem Przylep w seniorskich zmaganiach. Za nami pierwsze gry kontrolne zorganizowane przez zielonogórski klub.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Przypomnijmy, że TS Masterchem Przylep w latach 2017-2020 z powodzeniem występował w rozgrywkach lubuskiej IV ligi, zajmując najczęściej miejsca w czołowej piątce. Seniorska drużyna klubu na początku 2020 roku została włączona w struktury Lechii Zielona Góra i od tej pory funkcjonuje jako rezerwy III-ligowca. Z kolei TS Przylep skupił się odtąd na szkoleniu dzieci i młodzieży.

Początek bieżącego tygodnia przyniósł niespodziewaną informację o możliwej reaktywacji zespołu seniorskiego, bowiem w mediach społecznościowych klubu pojawił się komunikat o nadchodzących grach kontrolnych, na które władze TS-u zapraszały wszystkich chętnych.

Nasi reporterzy w czwartek 23 czerwca również udali się na boisko w zielonogórskim Przylepie. W grze kontrolnej wystąpiło wielu piłkarzy, którzy w przeszłości stanowili o sile TS-u w IV lidze. Byli to m.in. Paweł Dzikowicz, Wojciech Popielecki czy Tobiasz Samek.

Oficjalnie klub nie informuje jeszcze o planach na przyszłość, lecz nieoficjalnie dowiedzieliśmy się o możliwym starcie drużyny w rozgrywkach klasy A.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


13

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności