Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.KS Falubaz z wojewódzkim Pucharem Polski!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-06-23 18:56

Pomyślnie zakończył się dla KS Falubazu ten nie najlepszy sezon. Po wyrównanej walce zielonogórscy piłkarze pokonali w finale lubuskiego Pucharu Polski IV-ligową Wartę Gorzów 1:0.

Spotkanie było niezwykle zacięte, bowiem niemal przez cały czas jego trwania na boisku panował bezbramkowy remis. Falubaz w samej końcówce miał świetną okazję, aby ustawić wynik meczu, jednak Wojciech Okińczyc nie wykorzystał rzutu karnego, posyłając piłkę ponad poprzeczkę bramki gorzowian.

Minutę później snajper Falubazu zrehabilitował się, strzałem głową wykańczając atak lewą flanką. Zielonogórzanom udało się utrzymać korzystny rezultat, choć Warta napierała, chcąc jak najszybciej ponownie doprowadzić do remisu. Ostatecznie to po stronie zielonogórzan był korzystny wynik, gdy zabrzmiał końcowy gwizdek arbitra. Oznacza to, że żółto-biało-zieloni w przyszłym sezonie będą reprezentować województwo lubuskie na szczeblu centralnym Pucharu Polski.

Finał lubuskiego Pucharu Polski: KS Falubaz Zielona Góra – Warta Gorzów Wielkopolski 1:0 (0:0)
1:0 Okińczyc 87’

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć