Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFalubaz ruszył z transferową ofensywą! Trzy nazwiska oficjalnie ogłoszone przez klub!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2022-10-06 17:21

Stelmet Falubaz Zielona Góra po nieudanym sezonie 2022, w którym nie udało się wywalczyć awansu do PGE Ekstraligi, błyskawicznie ruszył z transferową ofensywą. W czwartek 6 października zielonogórski klub ogłosił pozyskanie trzech nowych zawodników.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Pierwszym nowym nabytkiem zielonogórskiego klubu jest Przemysław Pawlicki, który do Falubazu przychodzi z ekstraligowego GKM-u Grudziądz. Dwaj pozostali żużlowcy, którzy wzmocnią ekipę z Winnego Grodu byli w minionym sezonie w czołówce eWinner 1 Ligi. Mowa o Rasmusie Jensenie z Wybrzeża Gdańsk oraz Luke’u Beckerze z Orła Łódź.

Skład seniorski na sezon 2023 mamy zamknięty. Cieszę się, że dołączają do nas Rasmus, Przemek i Luke. To zawodnicy o dużych możliwościach i ambicjach sportowych. Każdy z nich gwarantuje dodatkową wartość. Chciałem mieć drużynę, która da nam podstawy do wygrywania meczów. Myślę, że jest to najmocniejszy skład, patrząc na możliwości rynku, jaki mogliśmy zbudować. Ja jestem zadowolony z tych ruchów transferowych. Sezon 2022 pokazał, że pierwszoligowe rozgrywki nie są łatwe. Przed nami kolejny trudny rok, ale z taką drużyną możemy osiągnąć najwyższe cele. Dziękuję chłopakom za zaufanie, bo wiem, że każdy z nich miał też propozycje z PGE Ekstraligi. Zdecydowali się oni jednak na naszą ofertę i współuczestniczenie w projekcie, który może potrwać dłużej niż tylko jeden rok – powiedział na łamach portalu falubaz.com Piotr Protasiewicz, dyrektor sportowy klubu.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności