Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZnamy termin meczu Lechii Zielona Góra z Radomiakiem Radom!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2022-10-25 17:24

Wszystko jasne! Polski Związek Piłki Nożnej opublikował dziś terminarz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski, w tym meczu Lechii Zielona Góra z Radomiakiem Radom.

Pojedynek Lechii Zielona Góra z Radomiakiem Radom został wyznaczony na czwartek 10 listopada na godzinę 12:00. Będzie to zarazem jeden z ostatnich meczów tej rundy pucharowych zmagań.

Bilety w przedsprzedaży dostępne są na stronie lechiazg.abilet.pl, a w czwartek 27 października zostanie uruchomiona otwarta sprzedaż stacjonarna w biurze zielonogórskiego klubu. Przypomnijmy, że na mecz, jako że będzie to impreza niemasowa, może wejść maksymalnie 999 kibiców. Dla pozostałych fanów zielonogórskiej piłki zostanie transmisja, którą przeprowadzi telewizja Polsat.

fot. DB Team, DariuszBiczynski.pl - fotografia kreatywna, www.dbteam.pl


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności