Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDrugie poważne osłabienie Lechii

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2023-01-11 11:03

Lechia Zielona Góra wznowiła treningi po okresie świąteczno-noworocznej przerwy. Wśród trenujących zawodników zabrakło Sebastiana Górskiego oraz Gabriela Estigarribia, którzy opuszczają zielonogórski zespół.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

O odejściu z Zielonej Góry Sebastiana Górskiego pisaliśmy 2 stycznia. 31-letni skrzydłowy w rundzie wiosennej ma reprezentować barwy pierwszoligowego Chrobrego Głogów.

We wtorek 10 stycznia, przed pierwszym boiskowym treningiem Lechii, okazało się, że to nie jedyny piłkarz, który opuszcza Winny Gród. Na taki krok zdecydował się również filar zielonogórskiej defensywy, Gabriel Estigarribia e Silva. Brazylijczyk ma ambicje dołączyć do jednego z zespołów Ekstraklasy bądź I ligi, a jeśli ten plan się nie spełni, to chce on wrócić do ojczyzny, by grać bliżej rodziny.

25-letni obrońca jesienią rozegrał w barwach Lechii 18 spotkań, podczas których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców – w zwycięskich meczach z Odrą Wodzisław (5:0) oraz Pniówkiem Pawłowice (3:2).

Postaw nam kawę na buycoffee.to


0

0

0

3

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności