Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLechia przed pierwszym zewnętrznym sparingiem. Tanzańczyk wśród zawodników testowanych [AKTUALIZACJA]

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2023-01-20 15:22

W sobotę 21 stycznia Lechia Zielona Góra rozegra pierwszy zewnętrzny mecz kontrolny. W samo południe rywalem zielonogórzan będzie Łobzonka Wyrzysk.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Dotychczas w cyklu zimowych przygotowań Lechia rozegrała kilka sparingów wewnętrznych. Teraz nadszedł czas na sprawdzenie się na tle zewnętrznego rywala. W sobotę o godzinie 10:30 na boisku pod balonem przy ul. Sulechowskiej rozpocznie się mecz kontrolny zielonogórzan z Łobzonką Wyrzysk. Z występującym na co dzień w wielkopolskiej klasie A zespołem Lechia towarzysko mierzyła się już latem i przegrała wówczas na wyjeździe 1:2.

Lechia w tym tygodniu testuje kilku zawodników. Jednym z nich jest Jussuf Mwinyi, którego lubuscy kibice mogą znać z bardzo dobrych występów w Syrenie Zbąszynek. O testowaniu ofensywnego Tanzańczyka przez Lechię poinformował na antenie Radia Zachód szkoleniowiec Syreny Tomasz Leszczyński, a trener Andrzej Sawicki potwierdził tę informację w Radiu Zielona Góra.

AKTUALIZACJA: W piątkowy wieczór Lechia Zielona Góra poinformowała, że spotkanie zostało przesunięte na godzinę 10:30.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


3

2

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności