Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSparing: Lechia – Łobzonka 14:0

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2023-01-21 13:01

Jednostronny mecz kontrolny rozegrała w sobotnie przedpołudnie Lechia Zielona Góra. Starcie z A-klasową Łobzonką Wyrzysk zakończyło się wynikiem 14:0.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Dla zielonogórzan mecz z Łobzonką był pierwszym zewnętrznym sparingiem w bieżącym cyklu przygotowań. Już od pierwszych minut spotkanie było mocno jednostronne, gdyż przyjezdni rzadko wychodzili z własnej połowy. Co prawda po pół godzinie gry utrzymywał się wynik 1:0 po bramce Przemysława Mycana, ale w ostatnim kwadransie pierwszej odsłony Lechiści dołożyli aż cztery trafienia.

Po krótkiej przerwie Lechia weszła na jeszcze wyższą skuteczność, urządzając prawdziwą kanonadę. Kolejne gole dorzucali niemal na przemian Mateusz Surożyński oraz testowany Tanzańczyk Yussuf Mwinyi. Ostatecznie obaj zapisali na swoich kontach po sześć trafień, a cały mecz zakończył się rezultatem 14:0.

W środę z kolei Lechię czeka sparing z wyżej notowanym rywalem. Do Zielonej Góry przyjedzie wówczas pierwszoligowy Chrobry Głogów.

Mecz kontrolny: Lechia Zielona Góra – Łobzonka Wyszysk 14:0 (5:0)
Gole: Mateusz Surożyński 6, Yussuf Mwinyi 6, Przemysław Mycan, Kacper Lechowicz.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


5

0

2

0

0

2

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności