Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDecydujące starcie na szczycie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2018-07-06 16:26

Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Botanicznej czeka nas arcyciekawie zapowiadające się widowisko! Wataha Zielona Góra i Towers Opole zmierzą się w boju o pierwsze miejsce po fazie zasadniczej grupy B LFA2.

Poza fotelem lidera grupy B na koniec fazy zasadniczej, stawką sobotniego meczu jest możliwość organizacji spotkań rundy play-off na własnym terenie. Jest zatem o co walczyć, bowiem Stadion Futbolowy przy ulicy Botanicznej byłby świetnym miejscem do rywalizacji w półfinale oraz ewentualnym finale z udziałem zielonogórskiej Watahy.

Rywal zielonogórzan jednak także ma chrapkę na wygranie grupy. Towers Opole depczą „Wilkom” po piętach, mając zaledwie dwa „oczka” mniej od liderujących zielonogórzan. Jedyną porażkę w tym sezonie opolanie zanotowali właśnie w starciu z Watahą. Wówczas po dość wyrównanym początku, zawodnicy z Grodu Bachusa odskoczyli przeciwnikom, wygrywając ostatecznie w Opolu 42:30.

Aby zakończyć fazę zasadniczą na fotelu lidera „Wieże” muszą jednak wygrać w Winnym Grodzie różnicą co najmniej 13 „oczek”. Wataha ma zatem trochę punktów zaliczki, które sprawiają, że nie musi zwyciężyć sobotniego pojedynku. Nie oznacza to jednak, że zielonogórzanie odpuszczą. Wręcz przeciwnie – możemy spodziewać się wyrównanego starcia, godnego drużyn z czołówki LFA2!

6. kolejka LFA2: Wataha Zielona Góra – Towers Opole
Data: 07.07.2018, godzina 13:00
Miejsce: Stadion Futbolowy, ul. Botaniczna 66, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności