Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLOTTO 3x3 Liga: Zastal wypuścił z rąk awans do ćwierćfinału

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2023-02-24 15:38

W drugim i ostatnim meczu Enea Zastalu w LOTTO 3x3 Lidze zielonogórzanie przegrali z PGE Spójnią Stargard 18:21, choć przez większość spotkania prowadzili.

fot. Andrzej Romański / Energa Basket Liga

Stawką tego meczu był awans do ćwierćfinału z drugiego miejsca w grupie, bowiem zarówno Zastal jak i Spójnia wcześniej musiały uznać wyższość Enea Astorii 3x3 Bydgoszcz. Z początku lepiej szło zielonogórzanom, lecz na trzy minuty przed końcem czasu ekipa ze Stargardu wróciła do gry. Decydująca faza spotkania była dzięki temu wyrównana, a zespoły niezwykle intensywnie wymieniały się prowadzeniem.

Decydujące punkty Spójnia rzuciła kilkadziesiąt sekund przed czasem. Wówczas, przy stanie 19:18 dla zespołu ze Stargardu, faulował Mateusz Stawiak, dając tym samym rywalowi dwa rzuty wolne. Oliwer Korolczuk wykorzystał ten prezent, wprowadzając Spójnię do ćwierćfinału. Zastal natomiast zakończył na tym swój udział w rozgrywkach 3x3.

LOTTO 3x3 Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra – PGE Spójnia Stargard 18:21

Postaw nam kawę na buycoffee.to


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności