Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMecz Lechia – Gwarek odbędzie się, ale jest jedna zmiana

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2023-03-10 10:38

Zaplanowane na sobotę 11 marca spotkanie Lechii Zielona Góra z Gwarkiem Tarnowskie Góry miało status zagrożonego z powodu niekorzystnych warunków pogodowych. W piątek klub poinformował, że mecz odbędzie się zgodnie z planem, lecz zamiast na „Dołku” zostanie on rozegrany na stadionie lekkoatletycznym.

fot. Sebastian Cielecki / ZGSPORT.PL

Pojedynek Lechii z Gwarkiem miał stanowić inaugurację zadaszenia trybun, które w grudniu ubiegłego roku została zamontowane na „Dołku”. Tak się jednak nie stanie, gdyż ze względu na panującą zimową aurę murawa stadionu nie nadaje się do gry.

Mecz został zatem przeniesiony na sąsiedni stadion lekkoatletyczny, który Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowywał na pucharowe starcie z Legią Warszawa. Dzięki temu stan murawy pozwala na rozegranie sobotniego spotkania.

Początek sobotniego meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry niezmiennie o godzinie 15:00. Bilety w cenie 18 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy do 18 rż.) dostępne są na stronie http://lechiazg.abilet.pl.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


1

0

0

0

0

1

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności