Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Pierwsze transfery KS Falubazu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-07-10 19:35

Jak poinformował piłkarski KS Falubaz Zielona Góra, rozpoczęły się dziś przygotowania do nadchodzącego sezonu IV ligi. Potwierdzono także pierwsze ruchy transferowe zielonogórskiego spadkowicza.

Na ten moment szeregi żółto-biało-zielonych wzmocniła trójka zawodników. Z beniaminka IV ligi, Cariny Gubin, przyszli Paweł Wojtysiak oraz Krzysztof Wierzbicki. Pierwszy z nich jest obrońcą, drugi natomiast sprawdza się w formacji pomocy. Ponadto barwy Falubazu zasilił także Sebastian Żukowski, który ubiegły sezon spędził w zielonogórskim Przylepie.

Jak informuje strona klubu, w zespole zostają podstawowi zawodnicy z ubiegłego sezonu, jak chociażby Sebastian Górski, Rafał Ostrowski czy Wojciech Okińczyc. Znaki zapytania widnieją z kolei przy nazwiskach Alberta Cipiora i Przemysława Mycana, którzy prowadzą rozmowy z niemieckimi klubami.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć