Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.KS Falubaz ze sponsorem tytularnym!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-07-16 13:05

Piłkarski Falubaz ogłosił dziś, że została podpisana umowa na sponsoring tytularny zielonogórskiego klubu. Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – pod taką nazwą żółto-biało-zieloni przystąpią do nadchodzących rozgrywek IV ligi.

Nowy sponsor tytularny już wcześniej wspierał Piłkarski Falubaz, a teraz współpraca została poszerzona. Firma Gran-Bud ma zatem okazję mocno przyczynić się do odbudowy pozycji piłki nożnej w naszym mieście.

To dla nas bardzo duże wsparcie w tym trudnym okresie, kiedy jesteśmy w trakcie wyciągania klubu z zapaści finansowej - powiedział na łamach portalu falubaz.com prezes KS Falubazu, Marcin Grygier. – Wierzymy, że ta współpraca będzie udana dla obu stron i nie zakończy się na jednym sezonie, choć firma Gran-Bud jest zainteresowana sponsoringiem tytularnym na okres gry w czwartej lidze.

Firma Gran-Bud działa na terenie Zielonej Góry i okolic od 2007 roku. Jej specjalnością jest budowa dróg, chodników, robót kanalizacyjnych, sieciowych i elektrycznych (za gran-bud.com.pl). Umowa na sponsoring tytularny KS Falubazu została podpisana na rok.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć