Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Sparingowo: remis TS-u i porażka Falubazu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-07-22 13:49

Sobota dla obydwu zielonogórskich IV-ligowców była dniem przeznaczonym na spotkania kontrolne przed nadchodzącym sezonem. Zarówno Falubaz jak i TS Masterchem mierzyli się z ekipami z III ligi. Lepiej spisali się piłkarze z północno-zachodniej dzielnicy miasta.

Zacznijmy od KS Falubazu, który w podgorzowskich Różankach spotkał się z beniaminkiem III ligi, Wartą Gorzów. Podopieczni trenera Sawickiego na murawie prezentowali się nieźle, ale to gorzowianie jako jedyni potrafili wykańczać ataki skutecznymi strzałami. W efekcie Falubaz Gran-Bud Zielona Góra poległ aż 0:4.

Znacznie bardziej wyrównane spotkanie odbyło się w Babimoście, gdzie TS Masterchem Przylep podejmował III-ligowy Bałtyk Koszalin. Starcie to zakończyło się remisem 1:1, a trafienie dla zielonogórskiej drużyny zanotował po strzale głową Przemysław Bitner.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć