Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Falubaz ostro trenuje przed niedzielą. W piątek sparing z Motorem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-07-23 19:57

Żużlowcy Falubazu przygotowują się do niedzielnego pojedynku z Fogo Unią Leszno, który może mieć duży wpływ na wynik walki o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Okres przygotowawczy zakończy się w piątek, kiedy to zielonogórzanie podejmą na swoim stadionie drużynę Speed Car Motoru Lublin.

Ekipa z Lublina wydaje się być dobrym wyborem na sparingpartnera. Lublinianie obecnie znajdują się co prawda w Nice 1. Lidze Żużlowej, lecz robią tam prawdziwą furorę. Nie zaznali oni jeszcze w tym sezonie smaku porażki, co sprawiło, że nad wiceliderem tabeli mają w tej chwili aż 11 punktów przewagi.

Jak poinformował portal zielonogórskiego klubu, w składzie ekipy z Lubelszczyzny mają zaprezentować się m.in. Andreas Jonsson, Dawid i Wiktor Lampartowie czy Daniel Jeleniewski. Z kolei zestawienie Falubazu ma się składać z polskich zawodników, lecz nie jest wykluczone, że na torze przy W69 pojawią się Michael Jepsen Jensen czy Jacob Thorssell.

Pierwszy bieg piątkowego treningu punktowanego zaplanownano na godzinę 19:30.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć