Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOficjalnie: AZS zostaje w II lidze!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-07-25 14:05

Oficjalnie potwierdzone zostały wczoraj pojawiające się od dłuższego czasu pogłoski o występach zielonogórzan w II lidze siatkówki w nadchodzącym sezonie. Polski Związek Piłki Siatkowej w tym tygodniu wydał zgodę na udział Akademików w grupie pierwszej II ligi.

Przypomnijmy, że zielonogórski AZS w ubiegłych rozgrywkach zajął przedostatnie miejsce w tabeli grupy czwartej II ligi. Taki stan rzeczy kwalifikował zielonogórzan do walki o utrzymanie z ostatnią Juvenią Wakmet Głuchołazy. W spotkaniach barażowych siatkarze z Winnego Grodu polegli 3:1, co oznaczało degradację do III ligi.

Zielonogórskiemu klubowi udało się jednak uzyskać licencję na grę w II lidze w sezonie 2018/2019. Zostali oni dokooptowani do grupy północnej, w której znalazł się także stary znajomy z poprzednich rozgrywek, czyli GBS Bank Orzeł Międzyrzecz. Poza tym rywalami ekipy z Grodu Bachusa będą: GKS Stoczniowiec Gdańsk, rezerwy Trefla Gdańsk, KS Stal Grudziądz, Womix NTS Trójka Nakło, MKS Noteć Czarnków, SMS Police, SPS Dragon Dobre i UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności