Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.DMPJ: Motor wygrywa w Gnieźnie. Falubaz znów ostatni

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-07-25 21:20

W deszczowych zawodach z cyklu DMPJ na torze w Gnieźnie najlepsi okazali się młodzieżowcy Speed Car Motoru Lublin. Zielonogórzanie natomiast po raz kolejny zajęli ostatnią lokatę

Były to kolejne w ostatnim czasie zawody juniorskie, w których Falubaz Zielona Góra był zmuszony startować w dwuosobowym zestawieniu. Sprawiło to, że drugi raz z rzędu zajęli oni ostatnie miejsce, lecz tym razem ex aequo z łotewskim Lokomotivem Daugavpils.

Niemal bezbłędny był dziś Sebastian Niedźwiedź, który trzy razy przyjeżdżał do mety na prowadzeniu, a raz przydarzyła mu się wpadka pod taśmą startową, przez co zawodnik Falubazu został wykluczony z powtórki. Do wyniku drużyny dołożył się również Mateusz Tonder, który uzbierał 5 „oczek”. Łączny rezultat Falubazu wyniósł zatem 14 punktów.

Dzisiejsze zawody zdominowali pierwszoligowcy. Zwyciężył Speed Car Motor Lublin przed Aforti Startem Gniezno oraz ex aequo: Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i Cash Broker Stalą Gorzów.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć