Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPrzed nami półfinał LFA2!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2018-07-27 16:06

Nadszedł czas na decydujące pojedynki na drugim szczeblu Ligi Futbolu Amerykańskiego! Już w nadchodzący weekend rozpocznie się faza play-off! Zielonogórska Wataha w ramach półfinału rozgrywek podejmie jutro drużynę Green Ducks Radom.

Sezon 2018 LFA2 wkracza w decydującą fazę. Sobotnim wczesnym popołudniem stadion futbolowy przy ulicy Botanicznej stanie się areną pojedynku półfinałowego. Wataha Zielona Góra, która w cuglach wygrała grupę B fazy zasadniczej, zmierzy się z drugą drużyną tabeli grupy A, czyli Green Ducks Radom.

Licząca trzy zespoły grupa A była w fazie zasadniczej bardziej wyrównana niż grupa Watahy. Green Ducks zajęli w niej drugą lokatę z dorobkiem 6 „oczek” i stratą zaledwie 2 punktów do zwycięzcy, czyli Tytanów Lublin. Ekipa z Radomia ma na swoim koncie dwie wygrane ze wspomnianymi Tytanami oraz jedną przeciwko Rzeszów Rockets.

W porównaniu z Watahą, która, przypomnijmy, nie zaznała jeszcze w tym sezonie goryczy porażki, „Kaczory” wypadają gorzej i to zielonogórzanie wydają się być faworytami. Warto jednak pamiętać, że w półfinale rozgrywek dochodzi dodatkowa mobilizacja, zatem możemy być pewni, że goście nie sprzedadzą tanio swego kaczego upierzenia.

Początek spotkania w Zielonej Górze wyznaczono na godzinę 13:00. Zwycięzca w finale zmierzy się z lepszą drużyną z pary Tytani Lublin – Towers Opole (ten mecz rozpocznie się o 15:00).

Półfinał LFA2: Wataha Zielona Góra – Green Ducks Radom
Data: 28.07.2018, godzina 13:00
Miejsce: Stadion futbolowy, ul. Botaniczna 66, Zielona Góra.
Transmisja na żywo: YouTube

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności