Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ„Czołg” pod koszem Stelmetu Enei!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2018-08-02 16:44

Frank „The Tank” Hassell dołącza do składu Stelmetu Enei BC Zielona Góra! Zielonogórski klub poinformował dziś o podpisaniu rocznej umowy z Amerykaninem.

29-latek mierzy 209 cm i gra na pozycji centra. Hassell studia spędził na uniwersytecie Old Dominion, a w 2011 roku uczestniczył w drafcie NBA, lecz nie został wybrany. W karierze zawodowej występował m. in. w Turcji, Izrael, Włoszech oraz ostatnio we Francji, gdzie zanotował świetny sezon w barwach zespołu ESSM Le Portel.

Bardzo się cieszymy, że Frank dołącza do naszej drużyny i wzmocni naszą strefę podkoszową. To prawdziwy walczak, który świetnie wpisuje się w koncepcję naszego zespołu – powiedział na łamach klubowego portalu właściciel Stelmetu Enei BC, Janusz Jasiński.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności