Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPatryk Dudek Indywidualnym Mistrzem Ekstraligi!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-08-05 21:27

Znakomite zawody rozegrał dziś na torze w Gdańsku Patryk Dudek! W stolicy województwa pomorskiego odbyły się PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Złoto wywalczył reprezentant Falubazu, który w decydującym momencie pokazał się z najlepszej strony.

Zielonogórzanin nie był faworytem dzisiejszego turnieju. Zawody rozpoczął dobrze, choć przydarzyła się mu także wpadka w postaci zera. Po zasadniczej części mistrzostw, „Duzers” wyciągnął asa z rękawa, wygrywając zarówno półfinał jak i finał zmagań. Wychowanek Falubazu zapisał dziś na swoim koncie łącznie 15 punktów (2,3,0,2,2,3,3).

Zdecydowanie gorszy to był dzień dla drugiego reprezentanta zielonogórskiego klubu w IMME. Michael Jepsen Jensen zakończył swój udział po dwóch startach (1,d), co było echem upadku podczas wczorajszych mistrzostw Danii.

Oprócz „Duzersa” na podium PGE IMME stanęli także Piotr Pawlicki i Nicki Pedersen.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności