Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDMPJ: Falubaz zwyciężył we Wrocławiu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-08-07 19:49

Za nami IX runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawodnicy Falubazu Zielona Góra świetnie spisali się na torze we Wrocławiu, stając na najwyższym stopniu podium.

Zielonogórzanie przystąpili do tej rundy DMPJ już w pełnym składzie. Po kontuzji wrócił Damian Pawliczak, a skład uzupełnił Damian Boduch, który przed dwoma tygodniami zdał egzamin na licencję „Ż”.

Liderami zwycięskiego zespołu byli Sebastian Niedźwiedź (11+1) i Mateusz Tonder (8+1). Obaj ukończyli zawody niepokonani. 2 „oczka” dołożył Damian Boduch, a 1 – powracający do zdrowia Damian Pawliczak. Łącznie młodzieżowcy z Grodu Bachusa wywalczyli dziś 22 punkty. Tuż za ich plecami uplasowali się torunianie (21) i gorzowianie (20).

Następny turniej półfinałowy DMPJ z udziałem zielonogórzan odbędzie się w poniedziałek (13.08) w Rybniku. Początek wyznaczono na godzinę 17:00.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności