Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDMPJ: Osłabiony Falubaz staje na podium! Komplet Tondera!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-08-09 20:26

Kolejna runda półfinału DMPJ za nami. Zielonogórzanie na torze w Rybniku zajęli dziś drugą lokatę, ex aequo z gospodarzami. Niestety w dzisiejszych zawodach Falubaz musiał sobie radzić bez Sebastiana Niedźwiedzia, który doznał urazu już w pierwszym swoim starcie.

Na pierwszym łuku trzeciego wyścigu dnia doszło do upadku, który wyeliminował Sebastiana Niedźwiedzia z udziału w zawodach. Lider zielonogórskiej formacji juniorskiej upadł na tor wraz z Hubertem Czerniawskim. Młodzieżowiec Falubazu z podejrzeniem kontuzji nogi został przewieziony do szpitala. Portal falubaz.com poinformował później, że badania wykazały skręcenie kostki.

Zielonogórska ekipa musiała sobie zatem radzić bez swojego najlepszego juniora. Niespodziewanie rolę lidera przejął Mateusz Tonder, który „wykręcił” dziś komplet 12 „oczek”. Ponadto do wyniku dołożyli się także Damian Pawliczak (1,1,2,2) i Nile Tufft (-,0,0,1). Łącznie zielonogórzanie wywalczyli 19 punktów, co dało im drugie miejsce, ex aequo z ROW-em Rybnik. Na najwyższym stopniu podium stanęła z kolei Cash Broker Stal Gorzów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl, falubaz.com

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności