Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStartuje IV liga! Na początek trudna przeprawa TS-u

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-08-10 16:29

Spragnieni piłkarskich emocji zielonogórzanie mogą wreszcie powrócić na ligowe stadiony. W najbliższą sobotę startuje lubuska IV liga. Na inaugurację TS Masterchem Przylep podejmie na własnym stadionie Tęczę Krosno Odrzańskie.

Obie ekipy w ubiegłym sezonie stanowiły czołówkę IV ligi w województwie lubuskim. Tęcza skończyła zmagania na fotelu wicelidera, natomiast piłkarze z Winnego Grodu uplasowali się na 5. lokacie. To sprawia, że faworytem meczu mogą się wydawać krośnianie, jednak w poprzednim sezonie Tęcza ani razu nie zdołała zwyciężyć nad Masterchemem.

Jesienią 2017 roku zielonogórzanie po wyrównanym pojedynku pokonali ekipę z Krosna Odrzańskiego 3:2. Rewanż również był zacięty, jednak tym razem obyło się bez bramek. Przed rozpoczynającym się sezonem obie drużyny zmierzyły się jeszcze w meczu towarzyskim, w którym górą była Tęcza, wygrywając u siebie 2:1.

Inauguracja sezonu 2018/2019 w Przylepie zapowiada się więc emocjonująco. Czy obie drużyny podtrzymają wysoką formę i znów będą należały do ligowej czołówki? Liczymy na ciekawe widowisko!

W sobotę zmagania w IV lidze inauguruje też Falubaz Gran-Bud Zielona Góra, który czeka wyjazdowe starcie z Cariną Gubin. Więcej o tym piszemy TUTAJ.

IV liga, 1. kolejka: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Tęcza Krosno Odrzańskie
Data: 11.08.2018, godzina 17:00
Miejsce: Stadion TS, ul. Przylep – Turystyczna, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności