Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPatryk Dudek tuż za podium w GP Polski!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-08-25 22:32

Dobry występ w kolejnej rundzie cyklu Speedway Grand Prix ma za sobą Patryk Dudek. Zielonogórzanin w zawodach rozgrywanych w Gorzowie Wielkopolskim uplasował się na 4. pozycji.

Runda zasadnicza w wykonaniu Dudka była na dobrym poziomie. „Duzers” zanotował w niej dwa zwycięstwa, jedną „dwójkę” oraz dwukrotnie trzecią lokatę. Dało mu to 10 punktów i pewny awans do półfinału zawodów.

W nim Dudek musiał jedynie uznać wyższość Bartosza Zmarzlika, który, jak się wówczas wydawało, był na gorzowskim owalu nie do złapania. W finale jednak zarówno zielonogórzanin jak i gorzowianin musieli uznać wyższość Martina Vaculika, który stanął na najwyższym stopniu podium. Na drugim miejscu uplasował się Zmarzlik, a na trzecim Tai Woffinden. „Duzers” zakończył zawody tuż za podium.

Liderem klasyfikacji generalnej niezmiennie pozostaje „Tajski”. Patryk Dudek awansował natomiast na 5. lokatę, mając w dorobku 68 punktów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności