Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘTenis stołowy: nowy sezon LOTTO Superligi czas zacząć!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[INNE]
2018-08-31 19:21

Już w najbliższą sobotę nastąpi inauguracja nowego sezonu LOTTO Superligi. Po raz kolejny do rozgrywek przystąpi ZKS Palmiarnia Zielona Góra, która w premierowej kolejce podejmie u siebie 3S Polonię Bytom.

Zielonogórzanie przystąpią do tego sezonu w całkowicie odmłodzonym składzie. Trzon drużyny będą stanowili młodzieżowcy z 19-letnim Kamilem Nalepą na czele. Ponadto o sile ZKS-u mają stanowić 18-letni Łukasz Wachowiak i 17-letni Maciej Kołodziejczyk. To sprawia, że podopieczni Lucjana Błaszczyka nie są stawiani w gronie faworytów.

Przed pierwszym wyzwaniem młody zespół stanie już sobotnim wieczorem. Do Winnego Grodu przyjedzie 3S Polonia Bytom, która ubiegły sezon zakończyła na 6. pozycji. Znajdowała się ona zatem na podobnym poziomie, co ZKS Palmiarnia, która, przypomnijmy, uplasowała się na 7. miejscu.

LOTTO Superliga, 1. kolejka: ZKS Palmiarnia Zielona Góra – 3S Polonia Bytom
Data: 01.09.2018, godzina 18:00
Miejsce: Hala WOSiR Drzonków, ul. Drzonków – Olimpijska 20, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności