Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStelmet towarzysko pokonuje Stal

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2018-08-31 20:51

Stelmet Enea BC Zielona Góra pewnie wygrał dziś nad BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski 108:97. Był to jedyny mecz przygotowawczy przed sezonem 2018/2019 rozegrany w hali zielonogórskiego Centrum Rekreacyjno-Sportowego.

fot. Andrzej Romański/EBL

Początek spotkania był wyrównany. Drużyny grały punkt za punkt, non stop prześcigając się nawzajem. Ostatecznie pierwszą kwartę wygrał Stelmet, który już do końca pojedynku nie oddał prowadzenia, kontrolując przebieg widowiska.

Liderem zielonogórskiej ekipy był Markel Starks, który spędził niemal najwięcej czasu na parkiecie i zapisał na swoim koncie 20 punktów. Oprócz niego dwucyfrowe zdobycze zanotowali także Boris Savović (15), Frank Hassell (14), Michał Sokołowski i Przemysław Zamojski (obaj po 13) oraz Jarosław Mokros (12). W ekipie gości wyróżniał się z kolei zdobywca 23 „oczek”, Mike Scott

Kolejne spotkanie w cyklu przygotowawczym do sezonu czeka zielonogórzan 8. września. Wówczas zmierzą się na wyjeździe z CEZ-em Nymburk.

Mecz towarzyski: Stelmet Enea BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 108:97 (31:28, 31:28, 26:17, 20:24)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności