Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDMPJ: Falubaz tuż za podium w Gorzowie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2018-09-04 20:47

Młodzieżowcy Falubazu Zielona Góra wrócili dziś do ścigania w kolejnych zawodach z cyklu Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie zielonogórzanie zajęli 4. miejsce.

Po raz kolejny liderem ekipy z Winnego Grodu był Mateusz Tonder, choć tym razem nie był on nieomylny. Zapisał na swoim koncie 8 punktów (2,3,0,3), co stanowi połowę zdobyczy całej drużyny. Niewiele odstawał od niego Damian Pawliczak, który uzbierał 6 „oczek” (1,1,3,1). Najmniej doświadczony z zielonogórzan, Damian Boduch, dorzucił do dorobku zespołu 2 punkty (1,0,1,w). Łącznie juniorzy z Grodu Bachusa zanotowali dziś 16 „oczek”, co dało im 4. lokatę.

Dzisiejsze zawody zwyciężył Get Well Toruń, który o jeden punkt wyprzedził ekipę gospodarzy. Podium uzupełniła wrocławska Betard Sparta.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności