Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAmerykański talent w Stelmecie Enea!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2018-09-05 11:31

Niedługo po rezygnacji z usług Edo Muricia Stelmet Enea BC Zielona Góra zakontraktował nowego zawodnika. Do zielonogórskiego zespołu dołączył Gabe DeVoe, który ma występować na pozycji rzucającego obrońcy.

22-latek jest dopiero na początku swojej profesjonalnej kariery. Przez ostatnie cztery lata reprezentował uniwersytet Clemson w lidze NCAA. Przed tegorocznym draftem NBA trenował z Los Angeles Lakers, lecz nie został w nim wybrany. Latem w NBA Summer League reprezentował zespół Charlotte Hornets.

Ze względu na okienko reprezentacyjne, brakuje nam obecnie graczy do treningów. Zdecydowaliśmy się na zawodnika z solidnym potencjałem, który może pełnić rolę combo-guarda w naszym zespole. Zdajemy sobie sprawę, że jako gracz świeżo po uczelni, będzie potrzebował czasu na adaptację do życia w Europie. Nie podpisujemy go jako gwiazdy, ale jako zawodnika, który będzie przydatny w naszym systemie i będzie mógł nam pomóc w trakcie sezonu – powiedział na łamach basketzg.pl trener Stelmetu Enei BC, Igor Jovović.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności