Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMindaugas Kačinas nowym zawodnikiem Stelmetu Enei!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2018-09-07 11:21

Znamy nazwisko gracza, który zastąpi zwolnionego niedawno Edo Muricia. Stelmet Enea BC Zielona Góra podpisał roczny kontrakt z Mindaugasem Kačinasem.

fot. championsleague.basketball

Mierzący 204 cm wzrostu Litwin gra na pozycji silnego skrzydłowego. Dotychczas w profesjonalnej karierze reprezentował jedynie litewski klub Neptūnas Klaipėda. Wcześniej grał w uniwersyteckiej drużynie South Carolina Gamecocks. Ponadto w 2013 roku był liderem litewskiej reprezentacji U-20 podczas Mistrzostw Europy.

Witamy w naszej drużynie Mindaugasa. To kolejny zawodnik, który pomoże nam w długim i ciężkim sezonie. Przyjechał do nas w okresie przerwy reprezentacyjnej, gdy brakuje nam zawodników do trenowania. Chcemy dać mu szansę. Ma dobre warunki fizyczne i mam nadzieję, że wprowadzi do naszego zespołu sporo energii – powiedział na łamach portalu basketzg.pl właściciel Stelmetu Enei BC, Janusz Jasiński.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności