Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWinobraniowe eliminacje

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-09-07 14:21

Przed nami Dni Zielonej Góry, czyli Winobranie 2018. Jak co roku wśród licznych imprez możemy znaleźć też wydarzenia sportowe. Pierwsze z nich już w sobotę, kiedy halę Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ulicy Szafrana opanują lubuscy szczypiorniści.

Przez całą sobotę w hali przy Szafrana będzie odbywać się Winobraniowy Turniej Piłki Ręcznej, będący jednocześnie wojewódzkimi eliminacjami do Pucharu Polski. Zwycięzca zmagań przystąpi do rozgrywek na szczeblu centralnym.

Udział w sobotnim turnieju wezmą cztery lubuskie drużyny: AZS Uniwersytet Zielonogórski, KS Stal Gorzów Wielkopolski (obie I liga), UKS Trójka Nowa Sól oraz TS ZEW Świebodzin (obie II liga).

Pierwszy mecz dnia zaplanowano na godzinę 10:00, kiedy to gospodarze turnieju zmierzą się z UKS Trójką Nowa Sól. Dwie godziny później Stal Gorzów podejmie ekipę ze Świebodzina. Zwycięzcy tych pojedynków zmierzą się ze sobą w finale, który zadecyduje o awansie na szczebel centralny Pucharu Polski.

Winobraniowy Turniej Piłki Ręcznej (08.09.2018):
Godzina 10:00: AZS Uniwersytet Zielonogórski – UKS Trójka Nowa Sól
Godzina 12:00: KS Stal Gorzów Wielkopolski – TS ZEW Świebodzin
Godzina 14:00: mecz o 3. miejsce
Godzina 16:00: finał

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności