Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPojedynek pod groźnym Dębem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-09-07 21:41

Najbliższa sobota będzie dniem 6. kolejki lubuskiej IV ligi! Falubaz Gran-Bud Zielona Góra wybierze się do Sławy, aby w pojedynku z Dębem Przybyszów obronić fotel lidera tabeli.

Dąb w tym sezonie przeplata zwycięstwa z potknięciami, przez co ekipa spod Sławy aż trzykrotnie straciła punkty. Najbardziej niespodziewana była ubiegłotygodniowa porażka z bezbarwnym dotąd beniaminkiem, Cariną Gubin. Przybyszowianie polegli wówczas na terenie rywala 0:2.

Falubaz z kolei jak na razie rozgrywa świetny sezon, w pełni realizując plan powrotu do III ligi. Podopieczni Andrzeja Sawickiego wygrali wszystkie z dotychczasowych sześciu spotkań, od samego początku okupując fotel lidera tabeli. Żółto-biało-zieloni od kilku kolejek czują jednak na plecach oddech innej drużyny z Winnego Grodu – TS Masterchemu Przylep. Falubaz ma obecnie zaledwie 2 „oczka” przewagi nad wspomnianym wiceliderem tabeli, więc nie może czuć się bezpiecznie.

Sobotni rywal Falubazu jest bardzo groźną drużyną, choć poprzednich kilka sezonów kończył zaledwie w środku ligowej tabeli. Jednym z liderów Dębu jest Kamil Kruszyński, który do niedawna z powodzeniem występował futsalowej Persie MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski. Warto też wspomnieć o byłym piłkarzu Falubazu i wspomnianej Persy, Kacprze Koppenhagenie, który teraz reprezentuje barwy ekipy z Przybyszowa.

IV liga, 6. kolejka: Dąb Przybyszów – Falubaz Gran-Bud Zielona Góra
Data: 08.09.2018, godzina 16:00
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Ogrodowa, Sława.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności