Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCzwarta porażka Watahy

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2018-09-08 17:34

Runda jesienna jak na razie nie przynosi zielonogórskim rugbystom ligowych punktów. Dziś Wataha RC Zielona Góra zanotowała trzecią z rzędu porażkę, a drugą tej jesieni. „Dziki” poległy w Warszawie z tamtejszym AZS-em AWF 27:14.

Spotkanie w Stolicy rozpoczęło się od dwóch przyłożeń gospodarzy. W 25. minucie zielonogórzanie zanotowali pierwsze punkty, przez co w przerwie przegrywali 7:12. Na samym początku drugiej odsłony „Dziki” wróciły do gry, wychodząc na dwupunktowe prowadzenie. Niestety była to ostatnia w tym meczu zdobycz na koncie zielonogórzan, bowiem później przyłożenia notowali już tylko miejscowi. Ostatecznie AZS AWF zwyciężył 27:14.

Dzisiejsza porażka nic nie zmieniła, jeśli chodzi o pozycję Watahy w tabeli I ligi. Rugbyści z Grodu Bachusa zajęli na koniec fazy zasadniczej 3. lokatę, zatem już za dwa tygodnie rozpoczną zmagania w grupie mistrzowskiej rundy finałowej. W weekend 22-23 września „Dziki” na wyjeździe zmierzą się z liderem, czyli Spartą Jarocin.

I liga, 10. kolejka: AZS AWF Warszawa – Wataha RC Zielona Góra 27:14 (12:7)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności