Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘNiepokonany Falubaz wraca na fotel lidera!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-09-08 23:15

Przez około dwie godziny zielonogórski TS Masterchem Przylep był liderem tabeli lubuskiej IV ligi. Falubaz Gran-Bud Zielona Góra znów wygrał jednak swoje spotkanie, dzięki czemu powrócił na najwyższy stopień podium. Zielonogórzanie na wyjeździe pokonali dziś Dąb Przybyszów 3:2.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zielonogórzanie już w 24. minucie, kiedy idealną okazję do dobitki wykorzystał Rafał Ostrowski. Kilkanaście minut później Przemysław Mycan podwyższył wynik na 2:0 i wydawało się, że Falubaz spokojnie wywiezie ze Sławy 3 punkty.

Gospodarze jednak zaczęli odrabiać straty w drugiej połowie, lecz zielonogórzanie ponownie odskoczyli za sprawą kolejnego trafienia Mycana. Dąb zdołał jeszcze w samej końcówce umieścić piłkę w siatce Falubazu, ale to żółto-biało-zieloni cieszyli się z kolejnego ligowego zwycięstwa.

Dzięki tej wygranej Falubaz Gran-Bud wciąż jest liderem tabeli lubuskiej IV ligi. Za tydzień podopieczni Andrzeja Sawickiego u siebie zagrają z Czarnymi Browar Witnica.

IV liga, 6. kolejka: Dąb Przybyszów – Falubaz Gran-Bud Zielona Góra 2:3 (0:2)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności